Biz Kimiz

AnasayfaBiz Kimiz

BİZ KİMİZ

Gökçe Ahşap Dekorasyon

Ahşap, uygulandığı her ortama şık, sempatik ve modernize bir hava ve ambians katar. Ahşap dekorasyon; duvar, masa, lavobo, ayna, kapı, aydınlatma, tv ünitesi gibi envai çeşit konseptlere uygulanabilir. Genel anlamda ahşabın kendi bünyesinde birbirinden farklı birçok konsept barındırmasıyla birlikte işyeri, ofis, konu, villa, hotel ve hatta bahçe gibi birçok değişik ortama uygulanabilmektedir.

Firmamız ahşap dekorasyon'un bütün alanlarında faaliyet göstermektedir. Tüm işçiliklerimiz 1.sınıf kalitedir. Ayrıca firmamız üzerine aldığı iş babında ki her sorumluluğu yerine getirebilmek için uzman kadrosu, son teknolojik teçhizatları ile Türkiye’nin her noktasında işinin ehli personelleri ile hizmet vermektedir. Ahşap dekorasyon olarak verdiğimiz hizmetlere nazaran uyguladığımız fiyatlar son derece makul ölçü ve cüzi miktarlardadır.

Teknikel Ahşap olarak, otel, mağaza, villa, konut, plaza, hastane vb gibi bir çok yaşam alanının ahşap üzerine olabilecek tüm dekorasyon işlemlerini yapabilmekteyiz. Sizde firmamızın halkımıza sunduğu bu kusursuz hizmetlerden faydalanmak isterseniz firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Tacettin Gökçe

PROFESYONEL TASARIMLAR

İç ve Dış Mekan Tasarımlar

Harikalar Yaratalım